هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ – معرفی و عکسهای خودرو سوناتا ۲۰۱۸

هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ – معرفی و عکسهای خودرو سوناتا ۲۰۱۸

عکس ها و مشخصات خودرو سوناتا ۲۰۱۸

نتیجه تصویری برای ‪sonata 2018‬‏

در این مطلب از اولین پست فروشگاه ربانی معرفی خودرو جدید سوناتا ۲۰۱۸ را برای شما آماده کرده ایم.

پس از پدیدار شدن نسخه فیس لیفت شده سوناتا در اوایل تابستان سال جاری هیوندای اقدام به اعمال برخی تغییرات در تریم های این خودرو کرده است.


به عنوان مثال پیشرانه ۴ سیلندر ۲۴۵ اسب بخاری که با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک همراه می‌شود دیگر در نسخه سوناتا ۲۰۱۸ اسپورت قابل سفارش نیست.


این تریم که دارای سیستم تعلیق بهینه شده و ترمزهای بزرگ‌تر است فقط با پیشرانه ۴ سیلندر ۲٫۴ لیتری تنفس طبیعی ۱۸۵ اسب بخاری عرضه می‌شود.

پیشرانه ۴ سیلندر توربو هنوز هم برای مدل سوناتا لیمیتد قابل سفارش است اما این نسخه قیمت پایه ۳۲۴۵۰ دلاری دارد که ۴۸۵۰ دلار گران‌تر نسخه اسپورت ۲ لیتری توربوی قبلی می‌باشد.


البته جدای از پیشرانه‌ی قوی‌تر، سوناتا لیمیتد ۲۰۱۸ دارای تجهیزات بیشتری بوده زیرا به عنوان پرچم‌دار سوناتا عمل می‌کند و بالاتر از نسخه‌های اسپورت، SEL، Eco و SE قرار دارد.


هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ فیس لیفت که سال پیش در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی شد دارای طراحی متفاوت بدنه و کابینی به‌روز است که هم‌اکنون دارای سیستم اطلاعات سرگرمی ارتقا یافته، پشت آمپرهای متفاوت و کنسول مرکزی جدید می‌باشد.

هشدار نقاط کور با تشخیص ترافیک پشتی هم‌اکنون به عنوان سیستمی استاندارد در نسخه‌های گوناگون سوناتا فیس لیفت وجود داشته و درحالی‌که دیگر سیستم‌ها همچون هشدار خروج از مسیر و دستیار حفظ خودرو بین لاین ها نیز قابل سفارش می‌باشند.

 

Related Posts:

هیوندای کنا ۲۰۱۹-قیمت و مشخصات Hyundai Kona

هیوندای کنا ۲۰۱۹-قیمت و مشخصات Hyundai Kona آپشن های هیوندای...

اشتباهات رایج رانندگی در آب و هوای زمستانی و برفی

رانندگی در زمستان، مهارت‌های خاصی لازم دارد و علاوه بر...

سانتافه ۲۰۱۹ -مشخصات و آپشن های خودرو Santafe 2019

سانتافه ۲۰۱۹ -مشخصات و آپشن های خودرو Santafe 2019 عکسهای...

X